Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Dom wolno stojący - Szemud, ul.Czarna Dąbrowa

645 000 PLN4 095 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR06285

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 157.50 m2

Rdzaj własności: Własność

piętro: 1

liczba pokoi: 5

rok budowy: 1996

ogrzewanie: Kominkowe

stan techniczny: Do odświeżenia

Pow. działki: 2849.00

Rodzaj wł. działki: Własność

Wyjątkowa oferta skierowana do osób poszukujących nieruchomości zlokalizowanych w miejscach o szczególnych walorach krajobrazowych. Bogactwo form rzeźby, kontrasty krajobrazowe wywołane obecnością licznych głęboko wciętych jezior rynnowych malownicze doliny i towarzyszące im wzgórza morenowe. Bogactwo lasów, czyste powietrze, cisza i spokój to wszystko w pełni uzasadnia nazwę „Szwajcaria Kaszubska”. Obszarem o szczególnie urokliwych warunkach przyrodniczych mających w sobie wszystkie powyższe przymioty jest strefa Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Obok naturalnych walorów krajobrazowych do atrakcyjności oferty przyczynia się bliskość trójmiejskich aglomeracji. Nieruchomość położona w Szemudzie w cichym i urokliwym jego zakątku, w odległości 10m do jeziora. Duży ogród w stylu naturalnym charaktyzujący się swobodną kompozycją przestrzeni oraz szatą roślinną doskonale dopasowaną do otoczenia, wpisujący się w otaczający go leśny ekosystem, pachnący igliwiem i rozkwitający wiosną barwnymi kwiatami, pozwala na wypoczynek i ucieczkę od zgiełku i hałasu miasta. Ogród z wieloletnimi nasadzedniami, zagospodarowany i wyposażony w pergole, altanki. Na obrzeżach działki naturalny staw z możliwością zarybienia. Dom o powierzchni użytkowej 135m2 wyposażony jest w pięć pokoi 2 łazienki i toaletę. Na parterze budynku zlokalizowana została duża 20,1 m2 kuchnia, pokój dzienny 21,2m z bezpośrednim wyjściem do ogrodu, gabinet 10m2, łazienka 4,5m2 oraz pomieszczenie gospodarcze 9m2. Na poddaszu zlokalizowano sypialnie (22,5; 13,9 ;11,2 m2), salon kąpielowy(12,6m2), wc(5,1m2), garderobę(3,2m2). W całym budynku zamontowano stolarkę okienną pcv -trójszybową oraz stolarkę drzwiową drewnianą. Do budynku głównego przylega (22,5 m2) garaż. Ponadto na terenie posesji wybudowano budynek rekreacyjny o pow. 35m2 z 2 pokojami, łazienką, ogrzewany kominkiem. Nieruchomość wyposażona w ekologiczną oczyszczalnię ścieków. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. KREDYTY? –najkorzystniejsza oferta dla naszych Klientów u nas, bez dodatkowych kosztów.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Rafał Orfin
502-093-846
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2019 Created & Powered by PISI Polska