Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Lokal biurowy - Gdynia Działki Leśne, ul.Śląska

4 225 PLN65 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR06323

Transakcja: Wynajem

Powierzchnia: 65.00 m2

Rdzaj własności: Własność

typ budynku: Biurowiec

piętro: 0/2

liczba pokoi: 1

rok budowy: 1989

ogrzewanie: C.o. miejskie

stan techniczny: Wysoki standard

Lokal w biurowcu! Idealny dla firmy pragnącej prestiżowej lokalizacji. Lokal biurowy do wynajęcia, położony w Centrum Gdyni, bezpośrednio przy głównej arterii miasta, z doskonałym dostępem do komunikacji miejskiej, SKM, bezproblemowy dojazd samochodem, dostępne miejsca parkingowe podziemne i naziemne. W najbliższym sąsiedztwie banki, przedstawicielstwa międzynarodowych i lokalnych firm. Budynek wyposażony w monitoring, całodobową ochronę, klimatyzację, windy. Lokale biurowe, zaplecza socjalne i części wspólne wykończone w wysokim standardzie. Oferowane powierzchnie zlokalizowane są na parterze biurowca z dużymi witrynami. Istnieje możliwość wynajęcia powierzchni dostosowanej do potrzeb klienta tj. powiększenie bądź pomniejszenie oferowanej powierzchni. Czynsz najmu PLN 65,- netto plus VAT/m2. Stawka ta zawiera wszystkie koszty oprócz kosztów energii elektrycznej. Energia wg wskazań licznika. Kaucja dwumiesięczna składana na lokacie na okres najmu. Niniejsze ogłoszenie służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Lidia Orfin
608-081-069
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2019 Created & Powered by PISI Polska