Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Dom wolnostojący - Rumia, ul.Sychty

870 000 PLN2 900 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR06380

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 300.00 m2

Rdzaj własności: Własność

piętro: 1

liczba pokoi: 6

rok budowy: 1995

ogrzewanie: Gazowe

stan techniczny: Bardzo dobry

Pow. działki: 550.00

Rodzaj wł. działki: Własność

Dom wolnostojący położony w dobrze skomunikowanym miejscu, blisko centrum Rumi; w pobliżu sklepy, szkoła, przychodnia. Piwnica - pralnia/kotłownia gazowa ok. 15m2, pokój rekreacyjny /ok.28m2/, wc, pomieszczenia gospodarcze; na podłogach kafle. Przyziemie - garaż /ok. 30m2/ - kafle. Parter - kuchnia + jadalnią z zabudową i sprzętem AGD /ok. 20m2/, salon z kominkiem /ok. 28m2/ z wyjściem na taras. Półpiętro - 2 pokoje ok. 20/20m2 - podłogi drewno egzotyczne, garderoba, łazienka z wanną i kabiną prysznicową. 1piętro - salon rekreacyjny TV plus bilard /ok. 50m2/, małe skosy, podłoga szwedzka wysokie jakości. Półpiętro wyżęj - 2 pokoje po ok. 20m2 /skosy/, łazienka z kabiną prysznicową. Dom cały po remoncie kapitalnym /4 lata/, okna PCV częściowo potrójne szyby, ściany cekolowane, schody wyłożone drewnem, piec gazowy Buderus z zasobnikiem wody użytkowej, stolarka wewnętrzna drzwiowa nowa z przeszkleniami; dom docieplony styropianem 14cm z nową elewacją; częściowo podwójne docieplenie wełną mineralną. W całym budynku system alarmowy z czujnikami dymu i gazu, dom solidnie wykończony i wyposażony, ogród zagospodarowany i urządzony - nasadzenia iglaków. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Zbigniew Orfin
501-034-824
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2018 Created & Powered by PISI Polska