Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Dom wolnostojący - Rotmanka, ul.CISOWA

1 800 000 PLN2 769 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR06406

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 650.00 m2

Rdzaj własności: Własność

piętro: 2

liczba pokoi: 14

rok budowy: 2003

ogrzewanie: Gazowe

stan techniczny: Bardzo dobry

Pow. działki: 1278.00

Rodzaj wł. działki: Własność

Budynek wolno stojący z 2003r., 650m2, 14 pomieszczeń, na działce 1278m2. Ogrodzony, parter i dwa piętra, ogrzewanie gazowe podłogowe 85% i kaloryferowe 15%, nowoczesny piec kondensacyjny Buderus, kominek z rozprowadzaniem ciepła, dwa balkony, dwa tarasy (duże), 6 łazienek, dwa garaże w tym jeden na samochód ciężarowy, cztery osobne wejścia. Profesjonalny filtr zmiękczający – oczyszczający wodę. Wpis w planie zagospodarowania jako nieruchomość z przeznaczeniem mieszkalnym i działalność usługowo - produkcyjną. Nadaje się np. na rodzinny dom dziecka, hurtownię, klinikę, rehabilitację lub produkcję, wiele możliwości konfiguracji. 4 wejścia zewnętrzne. Dom-- część mieszkalna: salon z kuchnią, jadalnia, 3 sypialnie, 2 garderoby, 3 łazienki, razem około 200m2 bez tarasów. Część budynku na działalność gospodarczą, wysoki standard: 10 pomieszczeń, 3 łazienki w tym przystosowana do działalności damska i męska, szatnia, kuchnia – jadalnia. Pomieszczenie magazynowe z drzwiami antywłamaniowymi. Dodatkowo, na piętrze przestronne pomieszczenie z wysokim stropem, łazienką i pomieszczeniem kuchennym, możliwe do przystosowania na osobne mieszkanie lub duże biuro. Dwa garaże + miejsca postojowe, razem 450m2. Ogród: skarpa skalna przedzielona ścieżką, oczko wodne z wodospadem, podest pod altanę. Nad oczkiem uroczy mostek. Automatyka podlewania całości. Budynek jest przeznaczony do zamieszkania dwóch rodzin z osobnymi wejściami i jednocześnie prowadzenia działalności gospodarczej. Obiekt z alarmem, monitoringiem, idealny na mieszkanie z prowadzeniem działalności gospodarczej, łatwy do aranżacji wg własnego pomysłu (4 wejścia zewnętrzne, możliwość podziału). Na osiedlu cała infrastruktura, szkoła, 2 przedszkola, ślepa cicha ulica z łatwym dojazdem, niedaleko przystanku autobusowego. Położenie przy obwodnicy trójmiasta 1km, 2km do obwodnicy południowej, 6km do autostrady A1, łatwy i szybki dojazd z całego trójmiasta. 10km do Starego Miasta, 2km do Pruszcza Gdańskiego . Możliwa zamiana na 2 apartamenty (z dopłatą). POLECAM! Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Rafał Orfin
+48 502-093-846
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2019 Created & Powered by PISI Polska