Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Sopot Centrum, ul.Niepodległości

1 280 000 PLN8 620 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR07180

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 148.50 m2

Rdzaj własności: Własność

Typ budynku: Kamienica

Piętro: 2/3

Liczba pokoi: 4

Rok budowy: 1905

Ogrzewanie: Etażowe

Stan techniczny: Dobry

Umeblowanie:

Balkon
Garaż
Piwnica
Winda
Ogródek

Mieszkanie położone w samym centrum Sopotu, niedaleko hotelu Europa. Faktycznie są to dwa mieszkania połączone jedną księgą wieczystą, 2 kuchnie, 2 łazienki osobne wc, 2 balkony, okna wychodzą na wschód i zachód. Na podłogach deski, w jednym pokoju parkiet dębowy. Całość do niewielkiego remontu. Kamienica jest częściowo odnawiana, nowe ogrodzenie, rozpoczęty remont dachu, w dalszej kolejności remont klatki schodowej. Opłata całoroczna 600-700 zł, plus ogrzewanie zimą. Ciekawa oferta! Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Rafał Orfin
+48 502093846
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2018 Created & Powered by PISI Polska