Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Dom wolno stojący - Mierzeszyn, ul.Mierzeszyn

1 200 000 PLN6 667 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR07574

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 180.00 m2

Rdzaj własności: Własność

piętro: 2

liczba pokoi: 4

rok budowy: 1980

ogrzewanie: Piec

stan techniczny: Do remontu

Pow. działki: 34098.00

Rodzaj wł. działki: Własność

Działka zabudowana domem jednorodzinnym, częściowo rolna, z możliwością podziału bądź przekształcenia częściowo na działkę możliwą do zabudowy. Nieruchomość położona zaledwie 10 km od autostrady A1 i Obwodnicy Trójmiasta, 15km od centrum Pruszcza Gdańskiego, 30 km od centrum Gdańska, w przepięknej i malowniczej okolicy. Idealne miejsce dla osób pragnących stworzyć pensjonat, dom weselny, stadninę etc. Działka położona przy drodze gminnej, asfaltowej, lekko nachylona i pięknie nasłoneczniona, w otulinie lasu. W okolicy zabudowania jednorodzinne. Na działce posadowiony jest dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 108m2, piętrowy, wybudowany w latach 80-tych z pustaków komórkowych i cegły, ocieplony styropianem 12, składający się z 4-ech pokoi (salon z kominkiem ok. 30m2, sypialnie 12m2,12m2 i 10m2), kuchni połączonej z jadalnią (ok. 15m2), łazienki z wanną i prysznicem oraz oddzielnego WC. Całość podpiwniczona, ogrzewana poprzez piec na paliwa stałe. Dom wymaga odświeżenia. Do budynku doprowadzony prąd oraz woda, nieczystości odprowadzane do szamba. Dużym atutem jest znajdująca się na działce pozostałość po budynkach gospodarczych, którą można ciekawie zaaranżować, a także częściowo przygotowane miejsce pod basen. Zapraszam na prezentację. Niniejsze ogłoszenie służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Kredyty? - najkorzystniejsza oferta dla naszych Klientów u nas, bez dodatkowych kosztów.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Lidia Orfin
608-081-069
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2019 Created & Powered by PISI Polska