Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Dom letniskowy - Koleczkowo, ul.Bożańska

300 000 PLN4 286 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR07885

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 70.00 m2

Rdzaj własności: Własność

piętro: 1

liczba pokoi: 3

rok budowy: 1979

ogrzewanie: Kominkowe

stan techniczny: Bardzo dobry

Pow. działki: 1301.00

Rodzaj wł. działki: Własność

Wyjątkowa oferta!! Domek letniskowy drewniany nad jeziorem!! Nieruchomość zlokalizowana w jednej z kaszubskich miejscowości - Koleczkowie, oddalonej o 10km od Gdyni, w otoczeniu domków letniskowych, zieleni, lasów i jezior, w urokliwym, cichym i spokojnym miejscu, 100m od jeziora kąpielowego! W okolicy dodatkowo pensjonat z restauracją, korty tenisowe, stadnina koni. Dom posadowiony na działce o powierzchni 1300m2, mocno nachyloniej, zagospodarowanej i ogrodzonej, otoczonej lasem. Budynek wzniesiony w roku 1979 z drewna, częściowo podpiwniczony. Parter zajmuje salon (ok. 20m2) z wyjściem na słoneczny taras z pięknym widokiem na jezioro, oddzielna, w pełni wyposażona kuchnia z oknem oraz łazienka z prysznicem. Piętro stanowią natomiast dwa oddzielne pokoje ze skosami, po ok. 12m2 każdy. Dom ogrzewany poprzez znajdujący się w salonie kominek lub poprzez piec akumulacyjny. Kompletnie wyposażenie domu W CENIE! Polecam! Niniejsze ogłoszenie służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Kredyty? - najkorzystniejsza oferta dla naszych Klientów u nas, bez dodatkowych kosztów.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Lidia Orfin
608-081-069
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2018 Created & Powered by PISI Polska