Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Dom wolno stojący - Gdynia Orłowo, ul.ORŁOWSKA

3 300 000 PLN10 000 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR08028

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 330.00 m2

Rdzaj własności: Własność

piętro: 1

liczba pokoi: 7

rok budowy: 1990

ogrzewanie: Gazowe

stan techniczny: Bardzo dobry

Pow. działki: 675.00

Rodzaj wł. działki: Własność

Dom wolnostojący położony w unikatowej lokalizacji, w nadmorskiej części prestiżowej dzielnicy Gdyni Orłowie w odległości ok. 200m od mola i plaży!!! Wjątkowe usytuowanie budynku z lat 90-tych w sąsiedztwie nowych domów czyni ofertę bardzo atrakcyjną. Dom został wybudowany z materiałów ceramicznych, posiada bardzo dobrą izolację termiczną, dach pokryty dachówką. Piwnica - dwa niezależne garaże na 3-4 samochody, kotłownia gazowa z zasobnikiem wody użytkowej, pom. gospodarcze, łazienka z wanną i prysznicem. Parter - kuchnia /ok. 22m2/ z jadalnią zabudowana i wyposażona w sprzęt AGD, salon / 54m2/ z kominkiem i wyjściem do ogrodu; półpiętro wyżej 2 pokoje /17 i 22m2/ oraz łazienka z prysznicem. 1Piętro - pokój z małymi skosami /ok. 35m2/ idealny na pomieszczenie fitnes, sypialnia /ok. 18m2/ z balkonem, łazienka z wanną i kabiną prysznicową; półpiętro wyżej 2 pokoje /17 i 20m2/, łazienka z kabiną prysznicową. Strych - pomieszczenie gospodarcze ok. 15m2. Dom solidnie wykończony, ogrodzony, ogród zagospodarowany; możliwość powiększenia ogrodu o 250m2 sąsiedniej działki. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Zbigniew Orfin
501-034-824
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2019 Created & Powered by PISI Polska