Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Lokal biurowy - Gdynia, ul.Handlowa

3 450 PLN25 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR08967

Transakcja: Wynajem

Powierzchnia: 138.00 m2

Rdzaj własności: Własność

typ budynku: Biurowiec

piętro: 1/1

liczba pokoi: 3

rok budowy:

ogrzewanie: Elektryczne

stan techniczny: Do adaptacji

Lokal biurowy,obok ulicy Hutniczej. Usytuowanyna pierwszym piętrze budynku biurowego. Powierzchnia 138m2 to 3 pokoje (40m2, 27,7m2, 11,5m2), hol, pomieszczenie kuchenne oraz2 łazienki. Wysokość ok. 3,1m. Biuro ogrzewane elektrycznie, zamontowane podwieszane sufity, wentylacja oraz system oddymiania. Najemca może dostosować lokal do swoich potrzeb.W ścianach przyłącza do sieci komputerowej. Lokal jest bardzo dobrze doświetlony, najemca będzie miał własny licznik wody i prądu. Kilkadziesiąt miejsc parkingowych wzdłuż całego budynku w cenie najnu. Nocą obiekt chroniony przez stróża.Miesięczny koszt wynajmu 3450zł netto + opłaty licznikowe. Zapraszam na prezentację. Niniejsze ogłoszenie służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Rafał Orfin
502-093-846
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2019 Created & Powered by PISI Polska