Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Dom wolno stojący - Suchy Dwór, ul.Bahdaja

1 190 000 PLN5 509 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR09084

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 216.00 m2

Rdzaj własności: Własność

piętro: 1

liczba pokoi: 5

rok budowy: 2003

ogrzewanie: Gazowe

stan techniczny: Bardzo dobry

Pow. działki: 780.00

Rodzaj wł. działki: Własność

Okazały dom wolnostojacy jednorodzinny położony na nowym osiedlu w otoczeniu zieleni i kilku kolometrów od plaży Zatoki Puckiej. Miejsce bardzo dobrze skomunikowane z centrum Gdyni /ok. 15min samochodem/ oraz dojazdem do Estakady Kwiatkowskiego - łącznika z trójmiejską obwodnicą. Budynek wybudowany w/g projektu firmy Archon 10 lat temu metodą tradycyjną z pustaków keramzytowych /bardzo dobra izolacja termiczna ścian/. Dom starannie wykończony i wyposażony w urządzenia techniczne jak centralny odkurzacz, ogrzewanie gazowe z zasobnikiem wody nużytkowej, system alarmowy.. Parter - /ok. 100m2/ hol /13/ otwarty na salon /28m2/ oraz jadalnię /11m2/ i częściowo na kuchnię /11m2/, garaz /24/ + kotłownia, spżarnia, wiatrołap, wc. Poddasze - /ok. 80m2 - po podłodze 107m2/ - 4 pokoje 15/19/24/15m2 /po podłodze/, garderoba, łazienka z wc, kabiną prysznicową i wanną. Na parterze na podłogach deski, kafle, gres na piętrze podłoga szwedzka, łazienka w kaflach; kuchnia zabudowana i wyposażona w sprzęt AGD - Whirlpool, okna PVC z szybą P3 antywłamaniową, parapety marmurowe; w salonie bardzo gustowny kominek; CO - piec Buderus; dach docieplony wełną mineralna i pokryty dachówką ceramiczną. Posesja ogrodzona z urządzonym ogrodem. Dom gotowy do zamieszkania!!! Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Zbigniew Orfin
501-034-824
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2019 Created & Powered by PISI Polska