Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Gdynia, ul.Świętojańska

987 840 PLN14 000 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR09277

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 70.56 m2

Rdzaj własności: Własność

Typ budynku: Apartamentowiec

Piętro: 5/5

Liczba pokoi: 1

Rok budowy: 2016

Ogrzewanie: C.o. miejskie

Stan techniczny: Deweloperski

Umeblowanie:

Balkon
Garaż(1 miejsce w hali garażowej)
Piwnica
Winda
Ogródek

Apartament o pow. 70,56m2 w prestiżowej, nowoczesnej inwestycji zlokalizowanej w samym centrum miasta, przy ul. Świętojańskiej, w pobliżupełnego zaplecza handlowo-usługowego, licznych restauracji, Teatru Muzycznego, Gdyńskiego Centrum Filmowego, terenów spacerowych oraz miejskiej plaży. Jest to idealne miejsce dla aktywnych osób, szukających komfortowych apartamentów wpobliżu morza oraz wszelkich udogodnień oferowanych przez miasto. Apartament w stanie deweloperskim znajduje się na 5. piętrze, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym(41,78m2), łazienki (7,43m2), garderoby (2,32m2) oraz korytarza (14,58m2). Do mieszkania przynależy taras z ekspozycją na północ oraz wschód. Dzięki dużym przeszkleniom w mieszkaniu jest jasno. W cenie zawarte jest miejsce postojowe w hali garażowej. Ogrzewanie miejskie. POLECAM! Zapraszam na prezentację!Niniejsze ogloszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Wojciech Fac
506-234-218
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2018 Created & Powered by PISI Polska