Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Dom szeregowy - Gdańsk Maćkowy, ul.STAROGARDZKA

599 000 PLN3 592 PLN/m2

Rynek: Pierwotny

Nr oferty: OR09433

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 166.74 m2

Rdzaj własności: Własność

piętro: 1

liczba pokoi: 5

rok budowy: 2016

ogrzewanie: Gazowe

stan techniczny: Deweloperski

Pow. działki: 300.91

Rodzaj wł. działki: Własność

Futura Park jest to osiedle domów i mieszkań, charakteryzujących się dużą przestrzenią oraz przystępną ceną. Na blisko 3 hektarowej działce powstaje osiedle składające się z 8 budynków wielorodzinnych w zabudowie szeregowej i jeden czterokondygnacyjny budynek wielorodzinny z częścią usługową. Ściany zewnętrzne zbudowane z bloczków betonu komórkowego, strop żelbetowy monolityczny, pokrycie dachu papą termozgrzewalną. Domy zostały wyposażone w Drzwi antywłamaniowe, okna PCV oraz uchylna, o profilu ocieplonym. Instalacje: CO z piecem jednofunkcyjnym, ogrzewanie podłogowe; woda; kanalizacja; prąd. Domy w stanie deweloperskim z możliwością wykończenia domu „pod klucz”. Rzut z rozkładem pomieszczeń oraz położenie domu na osiedlu w zdjęciach załączonych do ogłoszenia. Niniejsze ogłoszenie służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. KREDYTY? –najkorzystniejsza oferta dla naszych Klientów.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Wojciech Fac
506-234-218
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2018 Created & Powered by PISI Polska