Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Lokal handlowy, sklep - Gdynia Śródmieście, ul.SKWER KOŚCIUSZKI TADEUSZA

24 200 PLN110 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR07683

Transakcja: Wynajem

Powierzchnia: 220.00 m2

Rdzaj własności: Własność

typ budynku: Kamienica

piętro: 0/6

liczba pokoi: 1

rok budowy: 1936

ogrzewanie: C.o. miejskie

stan techniczny: Do odświeżenia

Wyjątkowa oferta!! Najlepszy punkt Gdyni, lokal idealny pod działalność gastronomiczną lub reprezentacyjną siedzibę firmy, czy gabinety lekarskie. Nieruchomość położona przy Skwerze Kościuszki, jednej z najładniejszych ulic Gdyni, o ogromnym ruchu pieszych, szczególnie w sezonie letnim (główna droga prowadząca na plażę), w otoczeniu kamienic gdyńskich oraz licznych lokali gastronomicznych, banków, etc. Dodatkowym atutem jest sąsiedztwo kina, teatru, mariny, bulwaru nadmorskiego. Do najbliższych przystanków środków transportu miejskiego 2 min spacerem, do dworca PKP około 10 min. Nieruchomość usytuowana jest na parterze budynku 6-cio piętrowego, wybudowanego w latach 30-tych, po kapitalnym remoncie i modernizacji przeprowadzonym w latach 2008-2009. Lokal o powierzchni 220m2 stanowi obecnie powierzchnię typu open space podzieloną na mniejsze pomieszczenia ściankami wykonanymi z lekkich konstrukcji, posiada on wysokość 4,8m o prowadzą do niego dwa wejścia (jedno bezpośrednio z chodnika, drugie od strony podwórza). Lokal obecnie połączony jest poprzez wewnętrzną klatkę schodową również z powierzchnią 162m2 mieszczącą się na piętrze, podzieloną obecnie na pokoje biurowe o powierzchniach ok. 15m2, z czego z dwóch prowadzą wyjścia na słoneczny taras o pow. 80m2, na górze dodatkowo wykończone toalety dla gości. Istnieje możliwość zarówno wydzielenia tych dwóch powierzchni, jak i połączenia ich z lokalem 99m2 również na I piętrze, dzięki czemu całość wyniesie 481m2. Zgoda na prowadzenie działalności gastronomicznej oraz na sprzedaż alkoholu. POLECAM!! Niniejsze ogłoszenie służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Lidia Orfin
608-081-069
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2018 Created & Powered by PISI Polska