Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Dom wolnostojący - Lubowidz, ul.LUBOWIDZ

1 799 000 PLN5 535 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR06668

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 325.00 m2

Rdzaj własności: Własność

piętro: 1

liczba pokoi: 6

rok budowy: 2002

ogrzewanie: Gazowe

stan techniczny: Wysoki standard

Pow. działki: 2412.00

Rodzaj wł. działki: Własność

Wyjątkowa oferta skierowana do osób poszukujących nieruchomości zlokalizowanych w miejscach o szczególnych walorach krajobrazowych. Reprezentacyjny dom jednorodzinny o charakterze rezydencji idealnie wkomponowany w otaczający krajobraz, posadowiony na dużej działce 2412 m2 przylegającej bezpośrednio do zwartego kompleksu leśnego oraz z bezpośrednim dostępem do małego jeziorka. Całość tworzy niepowtarzalny klimat. Obok naturalnych walorów krajobrazowych do atrakcyjności oferty przyczynia się bliskość trójmiejskich aglomeracji. Dojazd samochodem do Lęborka zajmuje 5-10 minut do Gdyni - 45 minut. Dom zbudowany jest w całości z cegieł. Izolacje wykonane są wg najnowszej technologii co korzystnie wpływa na energochłonność budynku zimą a latem zapewnia przyjemny chłód. W konstrukcji wykorzystano wyłącznie naturalne elementy głównie drewniane. Dom pokryty jest czarną ceglaną dachówką. Całość posiadłości wyposażono wyłącznie z najlepszej jakości materiały: okna drewniane izotermiczne podwójnie oszklone drzwi wewnętrznie mahoniowe oraz zewnętrzne drzwi dębowe. Większość podłóg na parterze ułożone są głównie z marmuru z oryginalnymi fosyliami. W salonie podłoga z litego drewna typu Jatoba. Łazienki elegancko wykończone z wszelkimi udogodnieniami, prysznice wielka wanna dwuosobowa bidet pisuar wc itd. oraz starannie dobrane kamienie i oświetlenie. Dom składa się z 6 pokoi 2 kuchni ,2 łazienek, pomieszczenia gospodarczego, duży garaż. Instalacje: elektryczna siła: odgromowa, domofonowa ,wodociągowa, gazowa, ogrzewanie centralne z pieca gazowego, sanitarna, telefoniczna, inernetowa, telewizyjna, alarmowa - stały monitoring firmy ochroniarskiej. Na terenie nieruchomości w części południowo-zachodniej urządzony został ogród z licznymi ozdobnymi krzewami i drzewami. Dojście i dojazd do budynku posiadają nawierzchnię z kostki betonowej. Całość bardzo zadbana, oferta dla osób wymagających. OFERTA GODNA UWAGI! ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ! Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Zbigniew Orfin
501-034-824
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2019 Created & Powered by PISI Polska