Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Lokal biurowy - Gdańsk Letnica, ul.MARYNARKI POLSKIEJ

1 PLN39 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR08706

Transakcja: Wynajem

Powierzchnia: 1000.00 m2

Rdzaj własności: Własność

typ budynku: Biurowiec

piętro: 0/1

liczba pokoi: 0

rok budowy:

ogrzewanie: C.o. miejskie

stan techniczny: Bardzo dobry

Centrum Biurowe MP100 położone w bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy Gdanska Letnicy ok. 2km od centrum. Budynek klasy B+; wysokość pomieszczeń biurowych 3,15m; sufity podwieszane z oswietleniem; uchylne okna aluminiowe; wykładziny dywanowe; okablowanie elektryczne; klimatyzacja; ogrzewanie miejskie; internet; winda osobowa; elektroniczny system ochrony ppoz; winda towarowa; reprezentacyjne lobby z recepcja; ochrona monitoring 24h; parking dla najemców; pomieszczenia magazynowe ogrzewane wys. 3,8m; rampa; bufet. Aktualnie do wynajęcia pomieszczenia na parterze 305m2, na 1P 427m2 oraz pom. magazynowe 272m2; możliwość dowolnej aranżacji wielkości pomieszczeń. cena pom. biurowych - 39,-/m2 netto; pom. magazyn. 18,-/m2; dodatkowo opłaty eksploatacyjne 11,-/m2. Do negocjacji!! Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Zbigniew Orfin
501-034-824
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2020 Created & Powered by PISI Polska