Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Lokal handlowy, sklep - Gdynia Śródmieście, ul.ŚWIĘTOJAŃSKA

8 500 PLN64 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR09164

Transakcja: Wynajem

Powierzchnia: 132.00 m2

Rdzaj własności: Własność

typ budynku: Kamienica

piętro: 0/4

liczba pokoi: 1

rok budowy: 1937

ogrzewanie: C.o. miejskie

stan techniczny: Bardzo dobry

Lokal handlowy w doskonałej lokalizacji, położony w centrum miasta przy głównej ulicy, z bardzo dużą witryną (dotychczas bank miał tu swoją siedzibę), ciąg komunikacyjny o dużym natężeniu ruchu. Idealny na sklep, placówkę finansową, lekką gastronomię typu kawiarnia, bar kanapkowy (brak zgody na pełną gastronomię), pomieszczenia o wysokości 3,90m i 3,00m; ogrzewanie miejskie, woda podgrzewana bojlerem elektrycznym. Niskie opłaty: latem ok. 230zł (w tym liczone 4m3 wody, stała opłata C.O., śmieci) zimą ok. 950zł z ogrzewaniem. Bardzo atrakcyjna oferta. Zapraszam na prezentację. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Lidia Orfin
608-081-069
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2018 Created & Powered by PISI Polska