Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Dom - Pępowo, ul.Kwiatowa

800 000 PLN4 000 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR09238

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 200.00 m2

Rdzaj własności: Własność

piętro: 0

liczba pokoi: 0

rok budowy:

ogrzewanie:

stan techniczny:

Pow. działki: 800.00

Rodzaj wł. działki: Własność

Posiadamy do sprzedaży bardzo atrakcyjny dom wolno stojący o pow.użytkowej 200 m.2 zlokalizowany na 800 metrowej działce w otoczeniu przepięknej zieleni.Na pierwszym poziomie znajduje się przestronny salon połączony z jadalnią z którego prowadzi bezpośrednie wyjście do bardzo zadbanego ogrodu, jasna kuchnia w pełni umeblowana i wyposażona w sprzęt AGD,łazienka z kabiną natryskową oraz pralnia.Poziom drugi to cztery niezależne pokoje do których prowadzą piękne dębowe schody.Każdy z nich posiada garderobę lub bardzo dużą szafę typu "Komandor" i dostęp do balkonu.Dodatkowo na piętrze są do dyspozycji dwie obszerne łazienki każda z dużą wanną w tym jedna z funkcją pełnego hydromasażu.Dodatkową zaletą są do dyspozycji dwa garaże w tym jeden dwustronny oraz spiżarnia i pomieszczenia gospodarcze.W ogrodzie znajduje się również specjalny domek ( pomieszczenie) na wszelkie narzędzia oraz przybory do pielęgnacji ogrodu. Wszystkie pomieszczenia oraz pokoje są w pełni umeblowane i mogą pozostać do dyspozycji przyszłego Właściciela. Koszty związane z eksploatacją domu to około 800 zł w okresie zimowym ( gaz , energia elektryczna, wywóz śmieci). Dom ogrzewany jest gazem ( nowoczesny piec dwufunkcyjny) oraz dodatkowo posiada kominek z funkcją rozprowadzania ciepła do każdego z pomieszczeń. Cena sprzedaży domu - 800 tys zł. ( do negocjacji).

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Zbigniew Orfin
501-034-824
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2019 Created & Powered by PISI Polska