Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Lokal handlowy, sklep - Gdynia Śródmieście, ul.STAROWIEJSKA

5 900 PLN77 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR09199

Transakcja: Wynajem

Powierzchnia: 76.27 m2

Rdzaj własności: Własność

typ budynku: Blok mieszkalny

piętro: 0/5

liczba pokoi: 2

rok budowy:

ogrzewanie: C.o. miejskie

stan techniczny: Bardzo dobry

Do wynajęcia lokal na parterze z dużymi witrynami, w ścisłym centrum Gdyni, przy ulicy Starowiejskiej, łączącej dworzec z główną ulicą miasta-Świętojańską, ok. 200 metrów od dworca głównego. Wejście do lokalu bezpośrednio z ulicy. Lokal składa się z sali sprzedażowej z witryną na całej szerokości oraz zaplecza socjalnego o powierzchni 5,6m2. Wysokość lokalu to 3,5m. Ogrzewanie lokalu i wody - miejskie, opomiarowane. Czynsz najmu - 5900 zł netto=brutto. Jest zgoda na montaż wentylacji po elewacji od strony podwórza, brak zgody na sprzedaż alkoholu.Opłaty latem około 450zł, zimą 730zł. Zapraszam na prezentację! Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Rafał Orfin
+48 501-034-824
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2019 Created & Powered by PISI Polska