Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Dom wolnostojący - Gdynia Orłowo, ul.KRÓLA JANA III

3 190 000 PLN10 633 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR09901

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 300.00 m2

Rdzaj własności: Własność

piętro: 1

liczba pokoi: 6

rok budowy: 1981

ogrzewanie: Gazowe

stan techniczny: Do odświeżenia

Pow. działki: 374.00

Rodzaj wł. działki: Własność

Na sprzedaż wolnostojący dom w prestiżowej dzielnicy Gdyni Orłowie, położony w pasie nadmorskim ok. 150 m od plaży i mola w Orłowie. Idealne miejsce do wypoczynku, blisko tereny zielone, znany klif orłowski i wiele terenów rekreacyjnych. Dom znajduje się na ogrodzonej i zagospodarowanej działce - ogrodzie kwitnące krzewy, drzewa oraz trawnik. Budynek dwukondygnacyjny z użytkowym poddaszem. Na pierwszej kondygnacji /przyziemie/ - wiatrołap, hol, pokój biurowy, pokój rekreacyjny z wyjściem na taras i do ogrodu, pomieszczenie gospodarcze, łazienka, wc oraz sauna. Na kolejnej kondygnacji / wysoki parter/ - kuchnia zabudowana i wyposażona w sprzet AGD /10m2/, jadalnia /15m2/ połaczona z salonem /ok. 18m2/ z wyjściem na taras, 2 pokóje, łazienka z wanną i kabina prysznicową oraz garderoba i hall. Poddasze - /ok 80m2/ skosy - pomieszczenia do zagospodarowania na pokoje. W częściowym podpiwniczeniu znajduje sie kotłownia gazowa. Dom charakteryzuje wysoka jakość wykonania. Podłogi, drzwi i okna z drewna. Drzwi wejściowe antywłamaniowe. Brama wjazdowa na posesję oraz garażowa sterowana pilotem; dach pokryty dachówka ceramiczną, opierzenia z blachy miedzianej; okna PCV, system alarmowy, własne ogrzewanie gazowe + zasobnik wody użytkowej. Polecam i zapraszam do prezentacji! Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Zbigniew Orfin
501-034-824
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2019 Created & Powered by PISI Polska