Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Dom wolnostojący - Rewa, ul.Plażowa

830 000 PLN3 576 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR010220

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 232.10 m2

Rdzaj własności: Własność

piętro: 2

liczba pokoi: 9

rok budowy:

ogrzewanie: Gazowe

stan techniczny: Dobry

Pow. działki: 700.00

Rodzaj wł. działki: Własność

Na sprzedaż budynek pensjonatowo - mieszkalny, znajdujący się w miejscowości Rewa gm. Kosakowo, przy ulicy Plażowej. Miejscowość Rewa znajduje się w odległości 17 km od centrum Gdyni, do Pucka 21 km. Położona jest bezpośrednio nad Zatoką Pucką. Jest to typowo turystyczna miejscowość, licznie odwiedzana przez turystów w okresie letnim. Dla miejscowości charakterystyczna jest niska zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna oraz zabudowa o charakterze hotelarskim. Znajdują się tu liczne restauracje, bary, sklepy - niektóre czynne sezonowo. Atrakcją miejscowości jest Cypel Rewski - kilometrowy, piaszczysty wał. Nieruchomość znajduje się przy ulicy Plażowej w odległości ok. 300 metrów od plaży. Bezpośrednie otoczenie stanowią budynki mieszkalne jednorodzinne oraz pensjonaty. Działka posiada koszystny kształt prostokąta, a jej powierzchnia wynosi 700 metrów. Teren wokół budynku uporządkowany, porośnięty trawą, podjazd dla samochodów utwardzony. Ok. 30 letni budynek, po generalnym remoncie przeprowadzonym w 2011 roku, składający się z trzech kondygnacji,o łącznej powierzchni użytkowej wynoszącą 232,1 m2. Budynek jest ocieplony i otynkowany.Wybudowany w technologii tradycyjnej murowanej, dach kryty papą termozgrzewalną. Stolarka okienna całego obiektu PCV, stolarka drzwiowa wewnętrzna typu Porta, a zewnętrzna PCV. Nieruchomość wyposażona jest we wszystkie media: prąd, wodę, kanalizację, gaz i instalację teletechniczną. Ogrzewanie obiektu gazowe - kocioł gazowy z zasobnikiem ciepłej wody użytkowej. Budynek w całości jest wykończony. Posadzkę pokoi stanowią panele podłogowe. Posadzka korytarzy, kuchni oraz łazienek wykończona terakotą. Łazienki wyposażone są w kabiny prysznicowe. Na ścianach tynk cementowo wapienny, częściowo płyty kartonowo - gipsowe. Remont obiektu nie jest konieczny, ewentualnie odświeżenie. Parter obiektu posiada powierzchnię 93,4 m2 i składa się z: - salonu z kuchnią ( 30,7 m2), - 2 łazienek ( 4,8 m2, 2,3 m2), - 2 pokoi 3-osobowych ( 13,9 m2, 12,9 m2), - pokoju 2-osobowego ( 9,7 m2), - korytarza ( 7,6 m2), - wiatrołapu ( 3,0 m2), - klatki schodowej ( 2,9 m2), - kotłowni 9 5,6 m2). Piętro I o powierzchni 74,1 m2 składa się z: - 2 pokoi 4 - osobowych z łazienkami ( 26,0 m2, 22,6m2), - pokoju 3 osobowego z łazienką ( 15,1 m2), - korytarza ( 4,8 m2), - spocznika ( 2,7 m2), - klatki schodowej ( 2,9 m2). Piętro II posiada powierzchnię 64,6 m2 i składa się z: - pokoju 4 - osobowego z łazienką( 23,8 m2), - pokoju 5 osobowego z łazienką ( 35,3 m2), - spocznika ( 2,6 m2), - klatki schodowej ( 2,9 m2). Na działce znajduje się również budynek gospodarczy o powierzchni 62 m2. Budynek ten również wyposażony w media: prąd, woda, kanalizacja. Serdecznie zapraszamy na prezentację. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Rafał Orfin
+48 502-093-846
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2018 Created & Powered by PISI Polska