Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Dom wolnostojący - Gdynia Orłowo, ul.Adwokacka

1 499 000 PLN6 783 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR010330

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 221.00 m2

Rdzaj własności: Własność

piętro: 1

liczba pokoi: 5

rok budowy: 1999

ogrzewanie:

stan techniczny: Dobry

Pow. działki: 500.00

Rodzaj wł. działki: Własność

Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący położony w Gdyni Orłowo. Jest to bardzo atrakcyjna lokalizacja zarówno pod względem dostępu do infrastruktury handlowo – usługowej jak i ze względów komunikacyjnych. W pobliżu znajduje się Centrum Handlowe Klif (ok. 1,5 km), szkoła, przedszkole. Otoczenie nieruchomości stanowi zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. W bezpośrednim sąsiedztwie Trójmiejski Park Krajobrazowy z licznymi ścieżkami spacerowymi oraz rowerowymi. Nieruchomość oddalona od głównych dróg komunikacyjnych, dzięki czemu okolica cicha i spokojna. Do plaży w Orłowie można dotrzeć w 5 minut. Do centrum Gdyni niecałe 6 km. W pobliżu przystanek SKM, dzięki czemu można swobodnie poruszać się po terenie całego Trójmiasta. W pobliżu również przystanki autobusowe umożliwiające komunikację po Gdyni. Bardzo szybki dojazd do obwodnicy Trójmiasta przez dzielnicę Mały Kack (ok. 10 minut). Dom składa się z parteru oraz użytkowego poddasza. Posiada powierzchnię 221 m2. W skład parteru budynku wchodzą: - holl ( 17,3 m2), - salon ( 41 m2), - kuchnia ( 10,9 m2), - gabinet ( 15,2 m2), - łazienka (4,4 m2), - pomieszczenie gospodarcze ( 12 m2), - garaż jednostanowiskowy ( 16,7 m2). W skład poddasza wchodzą: - holl ( 8,1 m2), - 3 sypialnie ( 25,9 m2, 24,6 m2, 16,7 m2), - łazienka ( 14,7 m2), - 2 garderoby ( 3,7 m2 i 4,0 m2). Dom znajduje się na działce o powierzchni ok. 500 m2. Działka jest ogrodzona i zagospodarowana, obsadzona ozdobną zielenią. Podjazd do garażu utwardzony kostką brukową. Budynek jest ocieplony i otynkowany. Wnętrza budynku w całości wykończone. Serdecznie zapraszamy na prezentację. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Rafał Orfin
+48 502-093-846
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2018 Created & Powered by PISI Polska