Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Lokal biurowy - Gdańsk Oliwa, ul.GRUNWALDZKA

36 720 PLN57 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR010360

Transakcja: Wynajem

Powierzchnia: 640.00 m2

Rdzaj własności: Własność

typ budynku: Biurowiec

piętro: 0/13

liczba pokoi: 0

rok budowy: 2017

ogrzewanie: C.o. miejskie

stan techniczny: Wysoki standard

ARGON to III etap biurowca Alchemia w Gdańsku, zlokalizowany przy skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej i Kołobrzeskiej. Budynek Alchemia jest największym wolnostojącym biurowcem w Północnej Polsce. Kompleks biurowy o nowoczesnej, eleganckiej architekturze. Bardzo dobra lokalizacja, w pobliżu przystanki autobusowe oraz linia SKM. Usytuowanie przy ulicy Grunwaldzkiej zapewnia doskonały dojazd do Sopotu oraz Gdyni. Budynek wyposażony w systemy kontroli klimatu, które łączą zaawansowaną klimatyzację z autonomiczną wentylacją oraz centralnym ogrzewaniem i nawilżaniem pomieszczeń. Biurowiec monitorowany, z całodobową ochroną, wyposażony w System Automatyki Budynkowej BMS, uchylane okna. Pomieszczenia wykończone, powierzchnię stanową wydzielone pomieszczenia oraz open-space. Opłaty: 13,5 EUR/m2 + opłaty eksploatacyjne w wysokości 16 zł/m2. Biura dostępne od 10.2017 r. na okres 12-24 miesięcy. Polecam oraz zapraszam do prezentacji. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Rafał Orfin
502-093-846
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2019 Created & Powered by PISI Polska