Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Lokal biurowy - Sopot Centrum, ul.Kościuszki Tadeusza

5 000 PLN50 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR08737

Transakcja: Wynajem

Powierzchnia: 100.00 m2

Rdzaj własności: Własność

typ budynku:

piętro: 1/1

liczba pokoi: 0

rok budowy:

ogrzewanie: Elektryczne

stan techniczny: Bardzo dobry

Lokal użytkowy w centrum Sopotu, bezpośrednio przy głównym ciągu pieszym z nowego dworca kolejowego do Monte Casino. Lokal nowocześnie urządzony, bardzo dobra lokalizacja na biuro, kancelarię, zakład kosmetyczny, gabinet lekarski itp. Lokal z osobnym wejściem bezpośredni z ulicy, położony na 1 piętrze w budynku usługowo-biurowym. Czynsz netto. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Licencja Pośrednika nr 528.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Zbigniew Orfin
501-034-824
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2018 Created & Powered by PISI Polska