Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Działka pod bud. 1-rodz. - Chwaszczyno, ul.LISIA

999 000 PLN147 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR010382

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 6800.00 m2

Rdzaj własności: Własność

Gaz(Na działce)
Prąd(Na działce)
Woda(Na działce)
Kanalizacja(Na działce)
Szambo

Diałka pod budownictwo 1-rodzinne z decyzją o warunkach zabudowy, ogrodzona, płaska, w kształcie prostokątu, w pełni uzbrojona- prąd, gaz, kanalizacja i woda na działce, instalacja telefoniczna w drodze. Działka obecnie w trakcie podziału na 8 działek po ok. 800m2 w cenie 147zł/m2, przy zakupie całości cena pozostaje do uzgodnienia. Otoczenie domów 1-rodzinnych, dojazd utwardzoną drogą z kostki, ładna okolica, blisko las, a zarazem szybki dostęp do centrum Gdyni i Gdańska. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Rafał Orfin
+48 502-093-846
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2019 Created & Powered by PISI Polska