Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Działka siedliskowa - Dobrzewino, ul.Dworska

200 000 PLN117 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR010387

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 1710.00 m2

Rdzaj własności: Własność

Gaz(W drodze)
Prąd(Na działce)
Woda(Na działce)
Kanalizacja(W drodze)
Szambo

Działka budowlana przeznaczona pod produkcję ogrodniczą o powierzchni 1 710 m2, położona w Dobrzewinie. Ładna okolica, 3 km od Chwaszczyna, bardzo dobry dojazd do Gdańska i Gdyni obwodnicą Trójmiasta. Uzbrojenie w ulicy Dworskiej, bezpośrednio przy działce. Działka charakteryzuje się prostokątnym kształtem i niewielkim nachyleniem. Na sąsiednich działkach zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą. Niniejsze ogłoszenie służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Rafał Orfin
502-093-846
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2020 Created & Powered by PISI Polska