Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Dom wolnostojący - Gdynia Dąbrowa, ul.Jarzębinowa

840 000 PLN2 800 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR010490

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 300.00 m2

Rdzaj własności: Własność

piętro: 2

liczba pokoi: 6

rok budowy: 1992

ogrzewanie: Gazowe

stan techniczny: Do odświeżenia

Pow. działki: 372.00

Rodzaj wł. działki: Własność

Nieruchomość położona w dzielnicy otoczonej lasami, z pełną infrastrukturą, ciche, bardzo dobre, spokojne miejsce do zamieszkania. Dom wolnostojący w bardzo dobrym stanie, z możliwością dobudowania bliźniaka. Możliwość dokupienia działki o pow. 370m2 za kwotę 300 tys.zł. Na podłogach parkiet dębowy. Strych zaadaptowany na cele mieszkalne; wewnętrzna klatka schodowa; dach dwuspadowy kryty dachówką ceramiczną. Okna PCV, na podłogach parkiet dębowy oraz kafle ceramiczne. Centralne ogrzewanie gazowe, woda ogrzewana termą gazową; możliwy podział na 2 lokale mieszkalne. Przyziemie: garaż, 2 pomieszczenia gospodarcze, łazienka Parter:kuchnia z jadalnią otwarta na salon z wyjściem na taras I Piętro: 3 pokoje, duża łazienka z toaletą, balkon Poddasze użytkowe: 3 pokoje z łazienką. Zapraszam do oglądania. KREDYTY? –najkorzystniejsza oferta dla naszych Klientów u nas, bez dodatkowych kosztów.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Lidia Orfin
608-081-069
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2019 Created & Powered by PISI Polska