Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Działka - Zelgoszcz, ul.Zelgoszcz

200 000 PLN10 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR010491

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 20303.00 m2

Rdzaj własności: Własność

Gaz
Prąd(Dalej)
Woda(Dalej)
Kanalizacja
Szambo

N sprzedaż piękna duża działka przy samej granicy Borów Tucholskich! Działka o kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach ok. 130m x 170m, Przeznaczenie w MPZP: grunty rolne i leśne podlegające gospodarce rolnej i leśnej z istniejącym siedliskiem rolniczym. Dla sąsiedniej działki wydano w 2012 r.decyzję o warunkach zabudowy (budynek mieszkalny jednorodzinny i towarzysząca mu zabudowa gospodarczo-garażowa, max. 2 kondygnacje, pow. zabudowy 145m2 (+/- 20%)), funkcjonujetam już zabudowa mieszkaniowa. Przyłącze wodociągowe oraz prąd w sąsiedztwie. Na działce znajdowało się siedlisko rolnicze ale spłonęło wiele lat temu, pozostały tam resztki fundamentów, funkcjonuje również studnia głębinowa, istniał tam również staw (teraz wymaga oczywiście oczyszczenia). Istnieje możliwość podziału działki na mniejsze! Działka jest zalesiona w ok. 70% (1,38ha to użytki leśne - piękny 80-letni las w dobrym stanie), pozostały grunt (0,65 ha) jest pod zabudowę siedliskiem. Dojazd drogą gruntową utwardzoną, Działka zlokalizowana jest w połowie drogi między miejscowością Wda a Zelgoszczą, ok. 20 km od Starogardu Gdańskiego. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Zbigniew Orfin
501-034-824
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2021 Created & Powered by PISI Polska