Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Dom letniskowy - Żuromino, ul.xxx

389 000 PLN2 161 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR010499

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 180.00 m2

Rdzaj własności: Własność

piętro: 2

liczba pokoi: 7

rok budowy: 1984

ogrzewanie: Kominkowe

stan techniczny: Do odświeżenia

Pow. działki: 700.00

Rodzaj wł. działki: Własność

Żuromino położone na Kaszubach, na terenie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego przy szlaku wodnym "Kółko Raduńskie" nad Jeziorem Raduńskim. Nieruchomość położona w niedużej miejscowości, w pięknym i urokliwym miejscu, 100 METRÓW OD LINII BRZEGOWEJ JEZIORA!!w otoczeniu domów letniskowych i lasu (działka z dwóch stron ograniczona przez las), dzięki czemu panuje tam cisza i spokój. Do najbliższego sklepu spożywczego 500 metrów, natomiast do najbliższej dużej miejscowości - Stężycy 4 km, gdzie znajdują się wszelkiego rodzaju sklepy, jak i usługi. Dom posadowiony na działce o powierzchni 700 metrów, ładnie zagospodarowanej, z miejscem na ognisko, sąsiadującej tylko z jednym domem. Parter i część I piętra wybudowana metodą tradycyjną: biały pustak- izolacja powietrzna- cegła, pozostała część I piętra i poddasze-konstrukcja drewniana. Cały dom docieplony warstwą steropianu. Strop nad parterem betonowy, nad piętrem- drewniany. Na parterze kuchnia z bardzo dużą jadalnią z kominkiem, a także łazienka z prysznicem i około 10-cio metrowa spiżarnia, na piętrze salon z wyjściem na taras i kominkiem, dwie sypialnie i łazienka z wanną, na ostatniej kondygnacji natomiast 4 sypialnie i WC. Całość wykończona, ogrzewana poprzez kominki oraz kaloryfery olejowe (brak rozprowadzonego po domu ogrzewania). Media: woda doprowadzona, ciepła woda z bojlera elektrycznego, prąd, szambo, kanlizacja w drodze- istnieje możliwość doprowadzenia do domu /ok.10m/. Z tarasu widok na drzewa, a także częściowo na jezioro. Polecam!!!! Niniejsze ogłoszenie służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. KREDYTY? –najkorzystniejsza oferta dla naszych Klientów u nas, bez dodatkowych kosztów.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Lidia Orfin
608-081-069
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2019 Created & Powered by PISI Polska