Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Lokal handlowy, sklep - Gdynia Śródmieście, ul.Zygmuntowska

18 000 PLN45 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR010786

Transakcja: Wynajem

Powierzchnia: 400.00 m2

Rdzaj własności: Własność

typ budynku: Kamienica

piętro: 0/6

liczba pokoi: 17

rok budowy: 1960

ogrzewanie: C.o. miejskie

stan techniczny: Wysoki standard

Atrakcyjna oferta lokalu o dużej powierzchni, co jest rzadkością w ścisłym centrum miasta. Lokal idealny na klinikę, centrum stomatologiczne, kosmetyczne, biura, placówkę finansową, dużą korporację prawniczą, jak również sklep, gastronomię, czy też siedzibę dużej firmy. Wcześniej był tu bank. Lokal o wys. 3,50m, z bardzo dużymi witrynami, z wejściem bezpośrednio z ulicy, jest również niezależne wejście od zaplecza, wykończony w wysokim standardzie z wysokiej klasy materiałów i wyposażony we wszystkie niezbędne instalacje w tym również klimatyzacyjną, internetową, serwerowanię bardzo mocno rozbudowaną, monitoring ze wszelkimi zabezpieczeniami po banku. Powierzchnia : na parterze 400m2 podzielona jest na salę sprzedaży i pomieszczenia biurowe-ze względu na podział pomieszczeń ściankami działowymi, istnieje możliwość przekształcenia w formę typu open space. Dodatkowo istnieje możliwośćwynajęciakondygnacji podziemnej 130m2o wys. 2,60m, na którą składa się składa się z 5 pomieszczeń w tym skarbiec i archiwum z pełnymi zabezpieczeniami w bardzo dobrym stanie. Do wyłącznej dyspozycji najemcy są trzy miejsca postojowe na ogrodzonej posesji z bramą wjazdową na pilota jak również ogólno dostępne miejsca postojowe przed lokalem. Media; przy tak dużej powierzchni są wyjątkowo niskie koszty eksploatacyjne- latem ok.1300zł, zimą ok. 2000zł.: ogrzewanie miejskie opomiarowane na budynek a rozliczane w/g powierzchni w udziałach, woda i prąd opomiarowane w lokalu, gazu w lokalu brak natomiast jest w budynku. Podana kwota jest kwotą netto. Przy założeniu, że cena wynosi 57,5 zł/m2 i lokalizacji w centrum miasta jest ona bardzo atrakcyjna a dodatkowo jeszcze do negocjacji. Zapraszmy na prezentację. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów KodeksuCywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Lidia Orfin
608-081-069
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2018 Created & Powered by PISI Polska