Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Działka pod bud. 1-rodz. - Połęczyno, ul.Połęczyno

45 000 PLN48 PLN/m2

Rynek: (Nieznany)

Nr oferty: OR010655

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 943.00 m2

Rdzaj własności: Własność

Gaz
Prąd(Na działce)
Woda(Na działce)
Kanalizacja
Szambo

Działka budowlana położona w miejscowości Połęczyno w jej północnej części. Położona jest w otoczeniu lasu w odległości zaledwie 100 metrów od jeziora Połęczyńskiego. Otoczenie nieruchomości stanowią tereny zielone, pola, i sporadyczna zabudowa jednorodzinna. Możliwość zabudowy 60% powierzchni oraz 10m wysokości.Posiada prostokątny kształt o wymiarach ok. 19 m x 49 m.Ukształtowanie terenu płaskie. Dłuższym bokiem przylega do drogi. Dojazd drogą polną - udział w drodze. Woda oraz prąd na działce. Do miejscowości Somonino, która jest siedzibą gminy odległość wynosi 10 km. POLECAMY. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Zbigniew Orfin
501-034-824
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2020 Created & Powered by PISI Polska