Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Lokal handlowy, sklep - Gdynia Śródmieście, ul.10 LUTEGO

13 500 PLN90 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR010815

Transakcja: Wynajem

Powierzchnia: 150.00 m2

Rdzaj własności: Własność

typ budynku: Kamienica

piętro: 0/4

liczba pokoi: 2

rok budowy:

ogrzewanie: C.o. miejskie

stan techniczny: Dobry

Atrakcyjny lokal użytowy zlokalizowany w Gdyni Śródmieście przy ul. 10lutego. Bardzo korzystna lokalizacja przy jednej z głównych ulic handlowych Gdyni. Bardzo duży ruch pieszy w okolicy. Do Skweru Kościuszki tylko 300 metrów. Lokal posiada powierzchnię użytkową 150 m2 znajduje się na parterze budynku i posiada bezpośrednie wejście z chodnika. Opłaty miesięczne za media kształtują się następująco: - zimna woda i kanalizacja płatne według zużycia, - opłata za wywóz śmieci 8 zł, - ogrzewanie zimą wynosi ok. 496 zł, w tym 72 zł opłaty stałej, - prąd płatny według zuzycia - moc przyłączeniowa 30 kw Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Lidia Orfin
608-081-069
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2018 Created & Powered by PISI Polska