Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Gdynia Orłowo, ul.Orłowska

1 590 000 PLN21 200 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR010887

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 75.00 m2

Rdzaj własności: Własność

Typ budynku: Apartamentowiec

Piętro: 1/2

Liczba pokoi: 3

Rok budowy: 2012

Ogrzewanie: C.o. miejskie

Stan techniczny: Deweloperski

Umeblowanie:

Balkon
Garaż(1 miejsce w hali garażowej)
Piwnica
Winda
Ogródek

Niepowtarzalny apartament 2 poziomowy do wykończenia na 1 piętrze w inwestycji Orłowska Riwiera przy Molo Orłowskimw 2 lini zabudowy od morza. Na 1 piętrze znajduje się salon z balkonem oraz aneksem kuchennym, wc oraz hol zaś na wyższym poziomie 2 sypialnie z balkonem, pralnia oraz łazienka. Z tarasu na 2 piętrze w okrsie ziomowym widok na morze. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe oraz box. W cenę wliczony wyjątkowy projekt wykońcenia apartamentu.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Rafał Orfin
+48 502-093-846
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2018 Created & Powered by PISI Polska