Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Lokal biurowy - Gdynia Śródmieście, ul.10 LUTEGO

2 591 PLN40 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR010907

Transakcja: Wynajem

Powierzchnia: 64.00 m2

Rdzaj własności: Własność

typ budynku:

piętro: 0/0

liczba pokoi: 0

rok budowy:

ogrzewanie:

stan techniczny:

Lokal użytkowy w doskonałej lokalizacji, w centrum Gdyni. Blisko przystanki autobusowe oraz linia SKM. Przy budynku ciąg komunikacji pieszej i kołowej. W okolicy rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa. Lokal usytuowany na 4 piętrze w 5-piętrowej kamienicy. Na jego powierzchnię ok 64 m2 składają się 3 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka oraz przedpokój. Budynek po generalnym remoncie, nowe instalacje, wyremontowana klatka schodowa. W 2018r. planowana instalacja windy. Opłaty: czynsz najmu 2 592 zł netto + opłaty eksploatacyjne ok. 360 zł netto. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Magdalena Wasilonek
506385659
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2019 Created & Powered by PISI Polska