Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Lokal biurowy - Gdynia Śródmieście, ul.ARMII KRAJOWEJ

3 500 PLN37 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR010912

Transakcja: Wynajem

Powierzchnia: 93.50 m2

Rdzaj własności: Własność

typ budynku: Kamienica

piętro: 3/6

liczba pokoi: 4

rok budowy: 1938

ogrzewanie: C.o. miejskie

stan techniczny: Bardzo dobry

Lokal po kapitalnym remoncie w samym centrum Gdyni, przy głównej ulicy handlowej miasta, w jej najbardziej prestiżowym miejscu, z bardzo dużym ruchem zarówno pieszych, jak i kołowym. W otoczeniu sklepy, banki, lokale usługowe, a także gastronomiczne. Lokal usytuowany na trzecim piętrze w sześciopiętrowej, bardzo zadbanej kamienicy z elegancką klatką oraz WINDĄ i monitoringiem. Na jego powierzchnię ok. 93 m2 składają się 4 pokoje (22 m2; 19 m2; 15 m2; 15 m2), zaplecze socjalne (5 m2), łazienka (2,5 m2), WC (1,5 m2) oraz przedpokój (ok. 10 m2). W pomieszczeniach ściany białe, wygładzone, na podłogach panele. Opłaty eksploatacyjne: czynsz latem ok. 500 zł/zimą ok. 720 + prąd. Do podanych cen należy doliczyć podatek VAT. Polecam oraz zapraszam na prezentację. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Lidia Orfin
608-081-069
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2019 Created & Powered by PISI Polska