Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Lokal biurowy - Gdynia Śródmieście, ul.GOŁĘBIA

3 966 PLN39 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR010938

Transakcja: Wynajem

Powierzchnia: 101.70 m2

Rdzaj własności: Własność

typ budynku: Biurowiec

piętro: 0/2

liczba pokoi: 1

rok budowy:

ogrzewanie: C.o. miejskie

stan techniczny: Bardzo dobry

Lokal biurowy usytuowany w parterze budynku przy głównej drodze dojazdowej z portu do stoczni i centrum Gdyni. Powierzchnia typu open space do własnej aranżacji. Budynek znajduje się w bardzo dobrze skomunikowanym miejscu. Dostępne miejsca parkingowe. Pomieszczenia biurowe z zapleczem socjalnym. Czynsz: 39zł netto/m2 + MEDIA POLECAM I ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ! 1. media dodatkowo płatne (woda, ścieki, energia elektryczna, energia cieplna) 2. oferta nie obejmuje usług telekomunikacyjnych 3. 1 miesięczna kaucja brutto 4. wypowiedzenie umowy 3-miesięczne ze skutkiem na koniec miesiąca 5. czynsz jest płatna z góry, do 10-go danego miesiąca na podstawie faktury wystawianej na początku miesiąca 6. faktura za media wystawiana jest w połowie miesiąca Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Rafał Orfin
+48 502-093-846
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2019 Created & Powered by PISI Polska