Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Dom - Gdynia Orłowo, ul.PRZEMYSŁAWA

2 990 000 PLN10 310 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR010963

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 290.00 m2

Rdzaj własności: Własność

piętro: 1

liczba pokoi: 5

rok budowy: 1975

ogrzewanie: Gazowe

stan techniczny: Do odświeżenia

Pow. działki: 638.00

Rodzaj wł. działki: Własność

Dom w zabudowie bliźniaczej, położony w najbardziej prestiżowej części Gdyni Orłowa w odległości ok. 200m od plaży; miejsce bardzo ciche i spokojne, idealne miejsce na mieszkanie jak i inwestycje - pokoje na wynajem. Budynek wybudowany w roku 1975, odnowiony i bardzo dobrze utrzymany. Przyziemie /ok. 100m2/ - garaż na 2 samochody, kotłownia gazowa, pralnia pomieszczenia gospodarcze - na podłogach terakota, kafle. Wysoki parter /ok.85m2/ - salon /ok. 43m2/, kuchnia /ok. 12m2/ umeblowana i wyposażona w AGD, wc, hall /8m2/, przedpokój, klatka schodowa. 1P /ok.70m2 - pierwotnie 3 pokoje/ - 2 pokoje, garderoba, pokój kąpielowy, hall, 2 tarasy. Poddasze /ok. 40m2/ - 2 pokoje, łazienka, taras ok. 30m2 z widokiem na morze. Budynek wybudowany z materiałów ceramicznych, dach płaski pokryty papą termozgrzewalną, okna drewniane starszego typu, częściowo wymienione na PCV, elewacja wykonana z cykliny; działka zagospodarowana. Pomieszczenia solidnie wykończone, stolarka drzwiowa wykonana z drewna, na podłogach parkiety w bardzo dobrym stanie, kuchnia i łazienki w kaflach, firmowa armatura. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Zbigniew Orfin
501-034-824
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2018 Created & Powered by PISI Polska