Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Dom bliźniak - Łężyce, ul.Rumiankowa

410 000 PLN2 733 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR011039

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 150.00 m2

Rdzaj własności: Własność

piętro: 1

liczba pokoi: 4

rok budowy: 2017

ogrzewanie:

stan techniczny: Surowy zamknięty

Pow. działki: 500.00

Rodzaj wł. działki: Własność

Na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w Łężycach, gm. Wejherowo. Łężyce to malowniczo położona miejscowość otoczona Trójmiejskim Parkiem Krajbrazowym. Dojazd do obwodnicy Trójmiasta zajmuje ok. 10 minut przez teren dzielnicy Gdyni Wiczlino. Do centrum Gdyni można dojechać w 20 minut. Bardzo blisko Rumi (ok. 6 km). Otoczenie nieruchomości stanowią pola, las i pojedyncza zabudowa jednorodzinna. Okolica cicha i spokojna, idealna dla osób ceniących sobie spokój i bliskość terenów rekreacyjnych. Budynek został wybudowany w 2017 roku. Znajduje się na działce o powierzchni 500 m2. Powierzchnia całkowita budynku wynosi 150 m2. Budynek składa się z parteru i poddasza. Dom został ocieplony styropianem 15 cm. Brama wjazdowa do garażu otwierana automatycznie. Budynek nie jest podpiwniczony. Parter budynku składa się z: - salonu (ok. 29 m2), - aneksu kuchennego ( ok. 8 m2), - wc ( ok. 1,8 m2), - garażu jednostanowiskowego (16,5 m2), - kotłowni (6,55 m2), - korytarza z klatką schodową ( 9,5 m2), - wiatrołapu ( 4,90 m2). W salonie jest miejsce przeznaczne na kominek. Ogrzewanie podłogowe w salonie i kuchni. Poddasze budynku składa się z trzech sypialni, w tym dwóch mniejszych (ok 12 m2) i jednej większej (ok 21 m2) oraz łazienki (6 m2) i przedpokoju z klatką schodową( ok. 8 m2). Istnieje możliwość podzielenia największej sypialni na dwie mniejsze, dzięki czemu mogą powstać aż 4 oddzialne sypialnie ( o wymiarach 12 m2 i 9 m2). W przedpokoju w suficie jest możliwość utworzenia włazu wyjściowego na strych. Okna w budynku PCV. Budynek wyposażony w instalację elektryczną, wodną i kanalizacyjną. Działka ogrodzona siatką. Podjazd do garażu utwardzony. Istnieje możliwość zamiany na mieszkanie w Gdyni. Serdecznie zapraszamy na prezentację. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Magdalena Wasilonek
506385659
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2018 Created & Powered by PISI Polska