Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Lokal handlowy, sklep - Gdynia Śródmieście, ul.Świętojańska

8 000 PLN80 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR011126

Transakcja: Wynajem

Powierzchnia: 100.00 m2

Rdzaj własności: Własność

typ budynku: Kamienica

piętro: 0/5

liczba pokoi: 2

rok budowy: 1935

ogrzewanie: C.o. miejskie

stan techniczny: Bardzo dobry

Lokal handlowo - usługowy, z możliwością prowadzenia działalności gastronomicznej,o wysokości 3,5 m, położony na parterze w samym centrum Gdyni, w środkowej części jednej z najbardziej ruchliwych i prestiżowych ulic miasta. W otoczeniu restauracji, eleganckich sklepów, czy lokali usługowych. Wspaniała lokalizacja - bardzo duży ruch pieszych. Kilkaset metrów do morza, teatru, kina. Nieruchomość położona w bardzo zadbanej kamienicy, istnieje możliwość urządzenia ogródka w podwórzu o pow. ok. 100m2 z wyjściem z lokalu. Miejsce na dużą reklamę na elewacji bez dodatkowych opłat.. Lokal jest w pełni wykończony, z instalacją alarmową oraz kamerami, gaz w budynku, ogrzewanie miejskie, woda podgrzewana podgrzewaczem przepływowym. Cena najmu 8000 zł netto, opłaty latem/zimą: ok. 420zł latem / 695zł zimą + prąd. Możliwość korzystania z piwnicy o wysokości 2,5 m z wejściem od strony podwórza. Polecam. Niniejsze ogłoszenie służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Lidia Orfin
608-081-069
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2018 Created & Powered by PISI Polska