Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Gdynia Redłowo, ul.NAPIERSKIEGO KOSTKI

1 225 700 PLN11 900 PLN/m2

Rynek: Pierwotny

Nr oferty: OR011148

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 103.00 m2

Rdzaj własności: Własność

Typ budynku: Apartamentowiec

Piętro: 3/3

Liczba pokoi: 4

Rok budowy: 2018

Ogrzewanie: Kotłownia lokalna

Stan techniczny: Deweloperski

Umeblowanie:

Balkon
Garaż(2 miejsca w hali garażowej)
Piwnica
Winda
Ogródek

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI Nowa inwestycja powstaje w Gdyni, w willowej części Redłowa. Okolica inwestycji charakteryzuje się zabudową jednorodzinną i bliźniaczą. Zaletą lokalizacji jest bliskość morza oraz Kępy Redłowskiej, która stanowi zielone tereny rekreacyjne – ścieżki rowerowe oraz spacerowe. W pobliżu rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa. Bardzo dobra lokalizacja również pod względem komunikacyjnym, w pobliżu przystanek SKM oraz przystanki autobusowe. Inwestycję stanowić będzie kameralny, wielorodzinny budynek o ciekawej architekturze. Mieszkania będą jasne i słoneczne dzięki rozległym balkonom i przeszkleniom. Do mieszkań na parterze przynależeć będą ogródki. Budynek będzie składać się z czterech kondygnacji mieszkalnych oraz hali garażowej. Apartament usytuowany będzie na trzecim piętrze. Na jego powierzchnię ok. 103m2 składać się będzie salon z wyjściem na taras o powierzchni ok. 31 m2, trzy pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka, wc oraz hol. Z jednego z pokoi wyjście na balkon. Okna wychodzące na wszystkie strony świata. Z mieszkania bezpośrednie wejście do windy! Rozkład pomieszczeńw rzucie załączonym do galerii zdjęć. Miejsce parkingowe w hali garażowej oraz komórka lokatorska w cenie mieszkania! Możliwość dokupienia drugiego m.postojowego w cenie 35tys zł. Polecam oraz zapraszam na prezentację. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Rafał Orfin
+48 502-093-846
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2019 Created & Powered by PISI Polska