Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Lokal biurowy - Gdynia Orłowo, ul.ALEJA ZWYCIĘSTWA

11 802 PLN75 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR011152

Transakcja: Wynajem

Powierzchnia: 157.36 m2

Rdzaj własności: (Nieznany)

typ budynku: Biurowiec

piętro: 2/3

liczba pokoi: 5

rok budowy: 2015

ogrzewanie: C.o. miejskie

stan techniczny: Wysoki standard

Lokal biurowy w prestiżowej lokalizacji Gdyni – Orłowie. Lokalizacja dobrze skomunikowana, przy budynku przystanek ZKM Gdynia, 500m do przystanku SKM i PKP, bliskie sąsiedztwo centrum handlowego Klif. Lokal znajduje się na drugim piętrze nowoczesnego biurowca. Na jego powierzchnię ok. 157 m2 składa się 5 pomieszczeń biurowych, 3 pomieszczenia techniczne oraz kuchnia. W budynku jest ochrona 24h na dobę oraz portier na parterze budynku, nie ma problemu z dostępem do lokalu po godzinach oraz w weekendy W budynku działa cichobieżna winda, budynek przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Możliwość wynajęcia miejsca postojowego w cenie 250zł netto/miesiąc (dostępne 4 miejsca przynależne do tego lokalu, możliwość wynajęcia kolejnych w budynku obok). Opłaty eksploatacyjne w wysokości 10,40zł netto/m2 ( w tym zaliczki na wodę, ogrzewanie, utrzymanie części wspólnych, ochronę, wywóz odpadów)- opłaty dokonywane są w formie zaliczek, dwa razy do roku ich wysokość jest wyrównywana według życia( dopłata lub napłata).

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Magdalena Wasilonek
506385659
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2019 Created & Powered by PISI Polska