Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Dom wolnostojący - Koleczkowo, ul.Wrzosowa

380 000 PLN1 462 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR04653

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 260.00 m2

Rdzaj własności: Własność

piętro: 1

liczba pokoi: 3

rok budowy: 1995

ogrzewanie:

stan techniczny: Do wykończenia

Pow. działki: 1600.00

Rodzaj wł. działki: Własność

Dom wolnostojący, położony wsród zieleni w cichym oddalonym ok. 300m od ul. Kamieńskiej miejscu. Parter - wysokość pomieszczeń ok. 3,2m - 120m2 pomieszczenia gospodarcze, socjalne /mozliwość prowadzenia działalności gospodarczej/warsztat/, 40m2 - garaże. Część mieszkalna /ok. 100m2/ dwupoziomowa - parter- pokój, kuchnia, łazienka, pom. gospodarcze; na piętrze - 2 duże pokoje. Całość do wykończenia /stan deweloperski/ możliwość adaptacji całego budynku na cele mieszkaniowe. Cena do negocjacji. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. KREDYTY? –najkorzystniejsza oferta dla naszych Klientów u nas, bez dodatkowych kosztów.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Zbigniew Orfin
501-034-824
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2018 Created & Powered by PISI Polska