Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Gdynia Śródmieście, ul.Plac Kaszubski

1 265 600 PLN11 200 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR011262

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 113.00 m2

Rdzaj własności: Własność

Typ budynku: Apartamentowiec

Piętro: 4/6

Liczba pokoi: 4

Rok budowy: 2010

Ogrzewanie: C.o. miejskie

Stan techniczny: Do wykończenia

Umeblowanie:

Balkon
Garaż(2 miejsca w hali garażowej)
Piwnica
Winda
Ogródek

Apartament 113m2, 4 pokojowy w Transatlantyku na 4 piętrze do wykończenia, możliwość własnej aranżacji pomieszczeń(ściany działowe), apartament narożny z piękną panoramą na Plac Kaszubski i ul.Świętojańską. Wyjątkowe miejsce w cercu Gdyni, początek ulicy Świętojańskiej, pichotą na Skwer Kościuszki ok. 400m. Do apartamentu przynależą 2 miesjca postojowe stacjonarne (bez platform) oraz komórka lokatorska na 6 piętrze w cenie lokalu. Możliwość powiększenia mieszkania o 64m2 - mieszkanie obok na sprzedaż. Rzut dołączony do zdjęć. Zapraszam do oglądania!

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Rafał Orfin
+48 502093846
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2019 Created & Powered by PISI Polska