Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Lokal biurowy - Gdynia Śródmieście, ul.PLAC KASZUBSKI

5 000 PLN45 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR011312

Transakcja: Wynajem

Powierzchnia: 111.50 m2

Rdzaj własności: Własność

typ budynku: Apartamentowiec

piętro: 3/8

liczba pokoi: 4

rok budowy: 2011

ogrzewanie: C.o. miejskie

stan techniczny: Bardzo dobry

Lokal położony w prestiżowym i eleganckim budynkuTransatlantyk, którego architektura nawiązuje twórczo do idei gdyńskiego modernizmu. Budynek wyznacza nowe standardy kształtowania miejskiej przestrzeni publicznej i jest idealnym zwieńczeniem, tętniącej życiem, ulicy Świętojańskiej. Wysokiej klasy apartamenty mieszkalne oraz funkcjonalne pomieszczenia handlowo- biurowe- wszystkie znalazły już swoich właścicieli. W 2012 roku Transatlantyk otrzymał nagrodę Przewodniczącego Rady Miasta "Czas Gdyni - za najlepszą inwestycję roku". Lokal świeżo odmalowany i odnowiony, znajduje się na 3 piętrze budynku od strony wschodniej. W całości lokalu rozprowadzona jest sieć strukturalna oraz bardzo duża ilość punktów zasilania. We wszystkich pomieszczeniach zamontowane jest oszczędne oświetlenie LED z opcją regulacji natężenia i barwy światła. Zaletą jest wyciszenie i dostęp do przestronnego tarasu. Budynekwybudowano w roku 2011, wyposażony jest w windy, nowoczesny system zabezpieczeń, monitoring, recepcję. Dodatkowo na parterze znajduje się miejsce na reklamę. Lokal idelanie można przystosować do działalności handlowo-usługowej jak np. salon odnowy biologicznej, kancelaria adwokacka itp.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Lidia Orfin
608-081-069
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2019 Created & Powered by PISI Polska