Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Dom wolnostojący - Gdynia Działki Leśne, ul.TORUŃSKA

1 290 000 PLN6 418 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR010843

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 201.00 m2

Rdzaj własności: Własność

piętro: 1

liczba pokoi: 4

rok budowy: 1994

ogrzewanie: Gazowe

stan techniczny: Dobry

Pow. działki: 889.00

Rodzaj wł. działki: Własność

Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w Gdyni Działki Leśne przy ul. Toruńskiej. Atrakcyjna lokalizacja w pobliżu centrum miasta, a jednocześnie w spokojnej i cichej okolicy. W sąsiedztwie zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna oraz teren Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Do centrum Gdyni tylko 1,5 km, do Bulwaru Nadmorskiego 2 km, Centrum Handlowe Riviera 600 metrów. Bardzo korzystne położenie w pobliżu przystanków autobusowych i SKM – tylko 400 metrów, dzięki czemu dojazd w każdą część Trójmiasta i do okolicznych miejscowości nie stanowi problemu. Do obwodnicy szybki dojazd ul. Witomińską lub Kielecką ok. 10 minut. Działka posiada powierzchnię 889 m2. Na działce znajduje się dom jednorodzinny oraz 2 garaże wolnostojące. Podjazd do garażu oraz dojścia wyłożone są kostką betonową. Budynek murowany z pustaków, stropy i dach drewniane, dach kryty papą. Budynek częściowo podpiwniczony, składa się z poziomu piwnic, parteru oraz piętra – nadbudówka. Posiada łączną powierzchnię ok. 205 m2. Piwnica posiada powierzchnię ok. 40 m2. Parter budynku o powierzchni 131 m2 składa się z przedpokoju ( 7,68 m2), czterech pokoi ( 16,43 m2, 14,13 m2, 25,13 m2 oraz 28,3 m2, hallu z klatką schodową (17,8 m2), kuchni ( 16,04 m2) oraz łazienki ( 5,79 m2). Piętro nadbudowane tylko w części budynku tworzy otwarta antresola o powierzchni ok. 30 m2. Stolarka okienna PCV, stolarka drzwiowa drewniana. Budynek jest ocieplony styropianem 12 cm, ogrzewanie gazowe. Zapraszamy na prezentację. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Zbigniew Orfin
501-034-824
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2019 Created & Powered by PISI Polska