Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Działka rolna - Parchowo, ul.Kościerska

5 900 000 PLN18 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR011498

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 325000.00 m2

Rdzaj własności: Własność

Gaz
Prąd(Na działce)
Woda(Na granicy działki)
Kanalizacja
Szambo

Idealna oferta dla inwestora! Atrakcyjna cena! Nieruchomość przeznaczona pod agroturystykę, hotel, pensjonat, hodowlę i hotel dla koni. Teren ok. 32ha. w pełni zagospodarowany i ogrodzony, drogi dojazdowe z kamienia, oczko wodne, w niewielkim stopniu zalesione, całość zmeliorowana, przeważająca klasa gruntu V. Dojazd do nieruchomości możliwy jest zarówno od strony miasta Bytowa, Kartuz jak i Kościerzyny, poprzez Parchowo, drogami gminnymi o nawierzchni asfaltowej. W końcowym odcinku dojazd odbywa się drogą gruntową, nieutwardzoną i drogą utwardzoną kamieniem. Teren zabudowany budynkami w bardzo dobrym stanie z wysokiej jakości materiałów, zbudowane w tradycyjny murowanej technologii: dom(250m2) całoroczny mieszkalny w bardzo dobrym stanie, 6 pomieszczeń + toaleta + 2 łazienki. budynek(1360m2) z pokojami gościnnymi + sala bankietowa + kuchnia + ujeżdzalnia dla koni(1100m2) + 11 boksów dla koni budynek inwentarski(292m2) z boksami dla koni budynek gospodarzcy (210m2) stodoła (276m2) w konstrukcji szkieletowej drewnianej Woda i prąd doprowadzony do wszystkich budynków, prywatna oczyszczalnia, centralne ogrzewanie z pieca olejowego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Rafał Orfin
+48 502093846
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2018 Created & Powered by PISI Polska