Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Gdynia Orłowo, ul.ARCHITEKTÓW

1 417 125 PLN12 500 PLN/m2

Rynek: Pierwotny

Nr oferty: OR011508

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 113.37 m2

Rdzaj własności: Własność

Typ budynku: Apartamentowiec

Piętro: 0/2

Liczba pokoi: 3

Rok budowy: 2018

Ogrzewanie: Gazowe

Stan techniczny: Deweloperski

Umeblowanie:

Balkon
Garaż(1 miejsce w hali garażowej)
Piwnica
Winda
Ogródek

Nabywca nie płaci prowizji! Nowa inwestycja Architektów 44 świetnie wpisuje się w klimat Orłowa. Dzielnica bardzo dobrze skomunikowana (bliskość stacji kolejowej Orłowo). Ponadto budynek będzie położony w pierwszej linii zabudowy od ściany zieleni Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego oraz 2 km od Mola w Orłowie. Architektów 44 to nowoczesny budynek wielorodzinny, zlokalizowany przy skrzyżowaniu ulic Architektów i Adwokackiej. Szczególny nacisk położono na takie aspekty jak bezpieczeństwo, walory przyrodnicze oraz komfort zamieszkania. Budynek będzie się składał z 10-ciu mieszkań, hali garażowej z wózkarnią/rowerownią. Ponadto dla mieszkańców będzie przygotowany luksusowy salon ze stołem do bilarda, barkiem, kanapą oraz łazienką. Posesja będzie ogrodzona, natomiast budynek będzie posiadał windę, monitoring oraz wideodomofony. Mieszkanie trzypokojowe z ogródkiem ok. 181m2 położone na parterze. Na powierzchnię 72,06m2 składa się: salon (23,66m2); 2 sypialnie (9,26m2, 11,44m2); kuchnia (7,76m2); łazienka (4,68m2); hol (11,16m2). Miejsce w hali garażowej dodatkowo płatne 32 400zł, natomiast komórka lokatorska 1944 zł/m2. Planowane zakończenie inwestycji do dnia 31.10.2019r. Możliwość połączenia z mieszkaniem sąsiadującym i uzyskania apartamentu o łącznej powierzchni ok. 110 m2. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. KREDYTY? –najkorzystniejsza oferta dla naszych Klientów u nas, bez dodatkowych kosztów.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu




lub zadzwoń
Zbigniew Orfin
501-034-824
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2019 Created & Powered by PISI Polska