Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Lokal handlowy, sklep - Gdynia, ul.Starowiejska

9 000 PLN58 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR011562

Transakcja: Wynajem

Powierzchnia: 154.30 m2

Rdzaj własności: Własność

typ budynku: Kamienica

piętro: 0/5

liczba pokoi: 2

rok budowy: 1936

ogrzewanie: C.o. miejskie

stan techniczny: Bardzo dobry

Lokal użytkowy, handlowy, położony w atrakcyjnej części Gdyni przy jednej z głównych ulic Śródmieścia. W bliskim sąsiedztwie dworca miejskiego. Idealny do prowadzenia placówki bankwej (lokal po banku),działalności handlowo-usługowej bądź kawiarni Powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 154,30m2 , w tym powierzchnia parteru: 101,50m2 o wys. 3,50m oraz poziomu -1 ( pom. biurowe w bardzo dobrym stanie): 52,81m2o wysokości2.60m. W pomieszczeniach zainstalowana jest kompletna klimatyzacja, instalacja alarmowa, okablowanie pod kątem placówki bankowej, przystosowanie dla niepełnosprawnych Opłaty eksploatacyjne wyłącznie według zużycia.Ogrzewanie centralne miejskie, rozliczane jest od metra zajmowanej powierzchni, średnia cena ok. 4,5 zł za m2. Zimna i ciepła woda według zużycia - liczniki. Do lokalu przynależą dwa zewnetrzne miejsca parkingowe, możliwośc również zaparkowania na miejscach ogólnodostępnych. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Rafał Orfin
+48 502093846
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2018 Created & Powered by PISI Polska