Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Sopot, ul.Mikołaja Reja

703 340 PLN13 900 PLN/m2

Rynek: Pierwotny

Nr oferty: OR011566

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 50.60 m2

Rdzaj własności: Własność

Typ budynku:

Piętro: 2/0

Liczba pokoi: 2

Rok budowy: 2020

Ogrzewanie:

Stan techniczny:

Umeblowanie:

Balkon
Garaż
Piwnica
Winda
Ogródek

Inwestycja Fauna&Flora to rezydencja składająca się z 34 apartamentów o powierzchni od 47m2 do 150m2. Nazwa została zainspierowana parkiem, który połozony jest w bezpośrednim sąsiedztwie od owej inwestycji. Z ostatnich pięter budynku rozciąga się przepiekny widok na Zatoke Gdańską. Realizacja zakładała wybudowanie dwóch apartamentowców po 5 kondygnacji. Apartamenty położone są około 200m od Alei Zwycięstwa jednakże odległośc ta została przemyślana w taki spsób, aby zapewnić komfort mieszkańcom. Bliskość parku daje możliwość aktywnego wypoczynku, zarówno starszym jak i młodszym. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze budynku A. Posiada ono dwa pokoje dzienne, w tym jeden z aneksem kuchennym oraz łazienke o wielkości: 5,20m2. Wszystkie pomieszczenia połączone są korytarzem o długości: 6,20m2. Z pokoju dziennego jest bezpośrednie wyjśćie na przestronny taras, którego wielkość wynosi 6,80m2. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Rafał Orfin
+48 502093846
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2019 Created & Powered by PISI Polska