Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Dom wolnostojący - Gdynia Chwarzno-Wiczlino, ul.Wiczlińska

999 000 PLN2 854 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR09497

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 350.00 m2

Rdzaj własności: Własność

piętro: 1

liczba pokoi: 6

rok budowy: 1997

ogrzewanie: Gazowe

stan techniczny: Bardzo dobry

Pow. działki: 1600.00

Rodzaj wł. działki: Własność

Dom jednorodzinny dwukondygnacyjny, wybudowany bardzo solidnie w 1997 roku z materiałów ceramicznych; ściany trójwarstwowe z dociepleniem wełną mineralną. Budynek położony na osiedlu nowych domów jednorodzinnych z bardzo dobrym dojazdem do centrum Gdyni /6km/ oraz obwodnicy trójmiasta /2km/. Parter /ok.180m2/ - salon /ok.34m2/ z kominkiem i wyjściem na taras i do ogrodu, kuchnia zabudowana i wyposażona w sprzęt AGD, 2 pokoje, łazienka z prysznicem, wc, garderoba spiżarnia, kotłownia gazowa zintegrowana z solarami oraz kominkiem z płaszczem wodnym, garaż na 2 samochody. 1P/poddasze/ /ok. 120m2/ - 3 sypialnie, garderoba, łazienka z wanną i kabiną prysznicową, pomieszczenia gospodarcze, pralnia , wc, pokój nad garażem- pom. rekreacyjne. Dom bardzo dobrze utrzymany, wyposażony w alarm, okna PCV antywłamaniowe, dach pokryty dachówką brassa /ceramiczną/, elewacja z cegły klinkierowej; ogród zagospodarowany i urządzony z grilem i oczkiem wodnym. Nieruchomość ogrodzona z bramą wjazdową zdalnie sterowaną. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Zbigniew Orfin
501-034-824
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2019 Created & Powered by PISI Polska