Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Gdynia, ul.Strzelców

820 000 PLN8 539 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR011608

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 96.03 m2

Rdzaj własności: Własność

Typ budynku: Apartamentowiec

Piętro: 5/6

Liczba pokoi: 3

Rok budowy: 2014

Ogrzewanie: C.o. miejskie

Stan techniczny: Do wykończenia

Umeblowanie:

Balkon
Garaż(2 miejsca w hali garażowej)
Piwnica
Winda
Ogródek

Do sprzedania apartament położony na prestiżowym osiedlu w Gdyni - Mały Kack. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim, posiada 2 podziemne miejsca garażowe oraz komórke lokatorską. Apartament skłąda się z trzech pokoi o łącznej powierzchni 96,03m2. W budunku znajduje się winda. Na nieruchomość składają się następujące pomieszczenia: salon wraz z aneksem kuchenny: 48,53m2, pokój nr.1: 11,16m2, pokój nr.2: 11,92m2, mniejsza łazienka: 3,50m2, druga łazienka: 6,55m2 oraz przestronny przedpokój w wielkości: 14,37m2. Apartament posiada bardzo duży balkon. Dzięki temu, że jest to mieszkanie narożne rozciąga się przepiękny widok na las. Osiedle jest bezpośrednio położenie przy Trójmiejskim Parku Krajobrazowym, gwarantuje to komfort jego mieszkańcom oraz możliwość opcowania z przyrodą. Lokalizacja, nieopodal zbiegu ulic Chwaszczyńskiej, Wielkopolskiej i Strzelców umożliwia wygodny dojazd do centrum Gdyni i Sopotu oraz trójmiejskiej obwodnicy środkami komunikacji miejskiej, w tym kolei metropolitalnej (odległość spacerem 5 minut). Inwestycja uzyskała tytuł Budowy Roku 2012. Jej głównym założeniem było stworzenie przestrzeni funkcjonalnej, a jednocześnie połączonej z przyrodą. Przestrzeń pomiędzy budynkami została zamknięta dla ruchu kołowego. Do każdego z budynków dojazd jest umożliwiony dzięki systemowi podziemnych dróg i hal garażowych. W cene wliczone są już dwa miejsca garażowe oraz komórka lokatorska. Teren w okół osiedla jest ogrodzony i strzeżony, a na wjeździe znajduje się portiernia. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Rafał Orfin
+48 502-093-846
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2018 Created & Powered by PISI Polska